TARİHÇE

1991 yılında Ankara’da kurulan ve medikal sektöründe tıbbi cihaz satışı ile faaliyete başlayan BARIŞLTD o tarihten bu yana kesintisiz olarak özellikle radyoloji, kardiyoloji, dermatoloji ve beyin cerrahisinde kullanılan tıbbi cihazların satışı ile ulusal ihtiyaçları karşılamak amacıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Çalışmalarına radyoloji alanında başlayan ve yüze yakın MR, CT, vb. teknolojik cihazların satışını gerçekleştiren firmamız satış, yedek parça temini ve teknik servis hizmetleri ile firma-müşteri ilişkilerini uzun yıllardır kusursuz bir şekilde sürdürmektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız DIODE LASER tekniğini discectomy ameliyatlarında kullanarak Türkiye’ de bir ilke imza atmıştır. BARIŞLTD belgeli servis departmanı ile satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Türkiye’deki yerel ve ulusal birçok fuar ve kongrelerde tanıtımlar yapan firmamız, tıbbi cihaz taleplerini dikkate alarak önemli firmalarının distribütörlüğünü almıştır. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik, TSE Hizmet Yeterlilik ve TAEK belgelerine haiz firmamız üründeki kalitenin, teknik alt yapı ile anlam bulacağını bildiğinden, teknik yapısının gücünü ifade ettikten sonra üst düzey kaliteye sahip, dünyaca kabul görmüş ve teknolojisini sürekli takip ettiği ürünleri temsil etmeye başlamış ve hali hazırda bu tıbbi ürünlerin üreticilerinin çözüm ortağı olarak temsile devam etmektedir. Yıllar boyu pazarlamakta olduğu ürünlerde seçici olan BARIŞLTD, her zaman sağlık sektörüne en kaliteli ürünleri ithal ve ihraç ederek kendine pazarda önemli bir yer edinmiştir.

Kuruluşundan itibaren insan sağlığını her şeyin önünde tutan bir anlayış, firmamızın varlık sebebi olmuştur. Firmamız üründe kaliteyi, hizmette güveni ve hızı misyon, teknolojiyi verdiğimiz hizmetin her alanına yaymayı ve talepte ilk akla gelen kuruluş olmayı vizyon edinmiştir.